Екскурсія Волинню

Подорож – це не лише можливість відпочити і набратись нових історій та вражень.

Марк Твен сказав: «Подорожі – згуба для фанатизму, забобонів і вузького мислення. Широкі, розсудливі і доброчесні погляди не можна надбати в одному крихітному куточку земної кулі».

От, і учні 6-Б класу вирішили побачити більше неймовірних місць своєї Батьківщини та вирушили на екскурсію Волинню.

Розпочали свою подорож шестикласники у Луцьку, відвідавши замок Любарта — верхній замок Луцька, один із двох збережених замків міста, пам’ятку архітектури та історії національного значення, один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків.

Діти дізналися історію виникнення замку та змогли на власні очі побачити його неймовірну архітектуру, піднятися на саму його вершину, звідки відкривається неймовірний вид на все місто Луцьк.

Подорожуючи далі, вирушили в селищі Рокині. Тут розміщений Музей історії сільського господарства Волині – етнографічний музей і скансен. Музей відображає історію волинського села, розвиток сільського господарства Волині в різні періоди, природу і екологію краю. Після здобуття Україною незалежності один з розділів експозиції було присвячено цьому періоду української державності.

В Рокині, діти не лише побачили та дізналися багато нового про стародавній Волинський край, а й каталися на конях, стріляли з лука, грали в рухливі ігри та смакували їжу, приготовлену на польовій кухні.

Море вражень, емоцій і … бажання повернутися!

Класний керівник 6-Б класу Світлана Галянт