Загальні відомості

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради відкрилася 1 вересня 1979 року і ось уже 34 роки навчає, виховує молоде покоління, яке виносить з її стін упевненість у собі, у завтрашньому дні, глибину знань і пісенність душі.
Пріоритетним напрямом діяльності школи є формування компетентної, творчої особистості, самореалізація потенціалу юних обдарувань, тому в освітній процес активно впроваджуються елементи інноваційних технологій особистісного спрямування, інформаційні та мультимедійні технології.

Учні школи постійно стають переможцями і призерами всіх етапів всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Педагогічний колектив школи нараховує 118 творчих, талановитих, знаних у місці та на теренах України вчителів, серед яких – 15 вчителів-методистів, 19 старших вчителів, 21 вчитель І категорії, 49 вчителів спеціалістів вищої категорії, 16 мають відзнаку «Відмінник освіти України», четверо нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Окрасою і гордістю школи є Мала академія мистецтва, створена у 1996 році, що має свій статус, гімн, емблему, традиції, будує роботу на засадах етнопедагогіки, залучає до роботи народних майстрів, музик, знавців костюмів, співацьких традицій, особливостей хореографії поліського краю. У гуртках академії займаються улюбленою справою понад 350 учнів. Вони є активними учасниками шкільних свят, переможцями міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів. Фольклорний гурт «Журавлина», хоровий колектив «Райдуга», студія декоративно-ужиткового мистецтва мають звання «зразковий». Високу результативність діяльності Малої академії мистецтв засвідчив рейтинг популярності «Гордість міста», у якому академія визнана найкращим освітньо-мистецьким закладом міста Рівного у 2005 році. Муза Науки і Муза Мистецтва є ангелами-охоронцями цього освітнього храму, а його служителі – досвідчені педагоги, справжні сіячі вічного, доброго, мудрого, зуміли щирим словом, чарівною поліською піснею, казковим баченням світу перетворити дитячу душу на квітучий сад.

15 лютого 2002 року на базі школи створено військово-спортивний центр імені воїна-інтернаціоналіста Миколи Веремчука. Засновник центру – Рівненська міська організація Української спілки ветеранів Афганістану й управління освіти Рівненського міського виконавчого комітету. Метою діяльності центру є підготовка молоді до захисту Української держави і служби у Збройних силах України, військова професійна орієнтація молоді, організація та проведення військово-спортивних свят, змагань, краєзнавчих експедицій, туристичних походів.

У закладі створено максимально сприятливі умови для навчання і розвитку здібностей учнів, професійного самовизначення і творчої самореалізації педагогів. Обладнано 44 навчальні кабінети, три майстерні трудового навчання, спальну й ігрову кімнати для молодших школярів, медичний і стоматологічний кабінети, кабінет психолога. До послуг учнів – дві спортивні, тренажерна та боксерська зали, тир, спортивний майданчик, кабінет хореографії, бібліотека з читальною залою, функціонує локальна комп’ютерна мережа, підключена до мережі Інтернет.

Навчально-виховний процес у школі зорієнтований на становлення здорової, духовного багатої, компетентної, творчої особистості, здатної продуктивно мислити.

Наша адреса:
33024, Рівненська область, м.Рівне, вул. Вербова, 42,
тел. 8-0362-640155
school.rv23@gmail.com

Пишіть, телефонуйте, чекаємо ваших пропозицій та зауважень!