Наказ про зарахування учнів до 1-го класу 2024-2025 н.р. станом на 14.06.2024 р.
Список учнів зарахованих до 1-го класу станом на 01.06.2024 р.
Щеплення – єдиний метод захисту малюка від інфекційних хвороб!
Останнім часом багато дискусій ведеться навколо питання доцільності планової імунопрофілактики. Дуже часто з`являються незрозумілі фільми, які не мають наукового підґрунтя і публікації проти щеплень з порадами, так званих, фахівців.
Особливо прикро, коли такі поради дають лікарі-гомеопати, знахарі, травники, які ніколи не працювали у клініці і не бачили, до прикладу, дітей із дифтерією. Часто ці люди взагалі не мають ліцензії на такий вид діяльності.
Це спричинило те, що батьки дезорієнтовані і практично не знають, як правильно себе повести. У багатьох випадках вони відмовляються робити щеплення дітям раннього віку. Це надзвичайно небезпечно, бо саме вони є найчутливішою групою населення.
Робити чи не робити своєму малюку щеплення – це основне питання, яке постає перед кожною молодою мамою, тим паче, що останнім часом вони все частіше чують про можливість відмовитись від цієї маніпуляції.
Впродовж останніх років значно побільшало батьків, які побоюються, а то й відмовляються робити будь-які щеплення своїм дітям. Проте, профілактична вакцинація досі вважається одним із найбільших досягнень медицини.
Якщо ж батьки відмовляються від щеплень, то інакше, як прояв безвідповідальності це не можна трактувати.
Метою проведення щеплень є створення умов несприйнятливості до інфекційних хвороб шляхом їхньої імітації. Для цього в організм малюка вводять ослаблений збудник хвороби. У відповідь на це організм починає виробляти захисні реакції й перемагає штучну хворобу, а «пам`ять» про неї залишається.
Деякі вакцини вже з першого разу забезпечують організму стійкий імунітет. До них належать щеплення від кору та свинки.
Рекордсменом за терміном дії імунного захисту можна вважати щеплення проти правця – понад 20 років.
Нині наша держава забезпечує вакцинацію проти десяти недуг:
• туберкульозу,
• дифтерії,
• правця,
• кашлюка,
• поліомієліту,
• гепатиту В,
• гемофільної інфекції,
• кору,
• краснухи і паротиту.
Всі ці щеплення — безкоштовні.
Раніше ми використовували російські вакцини, а тепер все більше ті вакцини, які використовує вся Європа.
Всі закуплені державою вакцини відповідають встановленим в країні вимогам.
Якщо взяти для порівняння інші країни, то, окрім передбачених українським календарем щеплень там ще проводять щеплення проти пневмококової інфекції, у деяких — щеплення проти менінгококової інфекції. Але ці щеплення там не безкоштовні.
Надзвичайно важливо зробити щеплення вчасно, згідно з національним календарем щеплень.
Якщо перебіг вагітності у матері був без ускладнень, дитина народилася доношеною і в неї немає інших протипоказань до щеплень, то перше щеплення зазвичай робиться ще в пологовому будинку. Це вакцина проти туберкульозу, яку вводять дитині на 3-5-й дні після народження. Якщо в дитини є певні протипоказання до щеплення, то його виконують пізніше, через 2-3 тижні.
Профілактичні щеплення – єдиний надійний засіб профілактики інфекційних захворювань.
Незважаючи на те, що вакцинація давно стала визнаним у всьому світі способом профілактики інфекційних захворювань, далеко не всі батьки ставляться до вакцинації без упередження.
Насамперед немотивована відмова від щеплень свідчить про низьку санітарну культуру населення.
• Часто люди не прислухаються до порад медичних працівників – людей компетентних, а діють лише відповідно до власних переконань, що найчастіше свідчить про недостатнє розуміння проблеми.
• Інша причина – релігійні переконання. Існують навіть спеціально розроблені буклети для роботи з релігійними людьми.
Саме завдяки вакцинації в Україні немає спалахів епідемії на хвороби, проти яких проводяться профілактичні щеплення.
1. Дану ситуацію можна пояснити існуванням колективного імунітету. Це коли 95-97% населення країни мають щеплення проти тієї чи іншої хвороби.
2. Якщо колективний імунітет менший за 95%, то рано чи пізно кількість хворих наблизиться до епідеміологічного порогу.
3. І це ще раз підкреслює надзвичайну важливість планової імунопрофілактики.
4. Ті, хто відмовився від вакцинації, живуть поки що за рахунок тих, хто щепився. Якщо дітей, які не щепляться, стане більше, розплачуватися доведеться нам усім.
5. На жаль, багато людей зараз вважає, що краще, аби дитина перехворіла інфекційним захворюванням в дитячому віці, ніж зробити щеплення.
6. Така думка — помилкова. Для організму це дуже серйозне випробування. Навіть при легкій формі захворювання можуть з`явитися ускладнення. І вони виникають не через день-два, а через рік і навіть багато років. Людина навіть не здогадуватиметься, що це наслідки перенесеної колись у дитинстві хвороби.
МІФИ ПРО УСКЛАДНЕННЯ
Введення будь-якої з вакцин викликає у відповідь реакцію організму, яка іноді має клінічні прояви.
• Це так звані звичайні або нормальні вакцинальні реакції, які означають зміни в організмі, що стаються після введення тієї чи іншої вакцини.
• У більшості дітей виникає фізіологічна реакція на щеплення: почервоніння та затвердіння на місці введення вакцини, які швидко минають, може підвищитися температура тіла до 37-38,5 градусів за Цельсієм.
• Така реакція цілком природна і не потребує ніякого втручання. Якщо ж у дитини дуже висока температура тіла (вище 39 градусів), судоми, гострий напад головного болю, надмірна збудженість тощо, – це свідчить про ускладнення, і варто звернутись до лікаря.
ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ПІДГОТОВКИ МАЛЮКА ДО ВАКЦИНАЦІЇ
Щоб вакцинація відбулась успішно, батькам потрібно:
1. Насамперед відвідати лікаря, що спостерігає дитину, аби впевнитись, що малюк повністю здоровий.
2. Можливо педіатр вирішить проконсультувати малюка у невролога, імунолога, або скласти індивідуальний план імунізації.
3. Для повноти інформації мамі потрібно спостерігати за дитиною декілька днів до щеплення, звернути увагу на її сон, настрій, апетит, стілець, температуру тіла тощо. Наприклад, якщо протягом цього часу батьки відмічатимуть неспокійний сон, поганий апетит, зміни у випорожненнях свого немовляти, то щеплення слід трохи відстрочити.
4. В день запланованої вакцинації не слід вводити нові продукти харчування, а якщо дитина на грудному вигодовуванні, матері потрібно відмовитись від прийому «нових» продуктів.
5. Потрібно намагатись обмежити контакт з хворими дітьми, аби запобігти захворюванню на респіраторні інфекції.
6. Свою домашню аптечку необхідно поповнити жарознижуючими засобами.
Більшість батьків, відмовляючись від щеплень, мотивують свої дії страхом перед ускладненням вакцинації. Але ми забуваємо, що небезпечними можуть бути будь-які медикаменти та і продукти харчування також, але ця небезпека є мінімальною, особливо в порівнянні з небезпекою самого захворювання.
То невже завжди батьки виключно дбають про безпеку своїх малюків, чи відмова від щеплень є не що інше, як дань моді?
– Безумовно, коли ми не проводимо щеплення, ми в незрівнянно більшій мірі ризикуємо і їх здоров`ям, та навіть життям.
– Вибрати мінімальний ризик – це мудрість, це значить слідувати здоровому глузду та бути нормальними, відповідальними батьками.
Відмовитись від щеплень – означає паразитувати на тих, хто щеплений, на тих, хто своєю свідомістю не допустив епідемії того чи іншого небезпечного захворювання.
В УКРАЇНІ ДІЯТИМЕ НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ПРОЄКТ З КІБЕРБЕЗПЕКИ BRAMA (БРАМА)
Це синсргія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
Наші цілії
• Знищення російських осередків в Інтернеті
• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
• Протидія наркотикам та шахрайству
• І Іавчання та тренінги з кібергігієни
• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.
https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli
Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано.
Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».
Що ми пропонуємо учасникам:
1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.
Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.
Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Рівненський ліцей №23 Рівненської міської ради з 01 квітня 2024 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2024-2025 навчального року.
Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:
- Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
- Наказу Управління освіти Рівненського міськвиконкому від 28.02.2024 р. № 81-осн. «Про зарахування до 1 класу закладів загальної середньої освіти».
Кількість вільних місць 150, що передбачає формування п’яти 1-их класів.
Для зарахування дитини до першого класу необхідно:
- Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна (бланк заяви видається навчальним закладом).
- До заяви додати такі документи:
- копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
- медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
- копія або оригінал висновку ІРЦ про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
- діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Дівоча, Вербова (крім буд. 1,2,4), Євгена Плужника, Федора Сумневича, Ньютона,Федьковича, Миколи Зерова, Олександра Храпаченка, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Віталія Магеля, Кулика і Гудачека (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Джохара Дудаєва, Олега Ольжича, Петра Зінченка, Лірницька). Це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
- діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
- діти працівників закладу освіти;
- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене одним із наступних документів:
1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/ перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207;
3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами (за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою і волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різній, але прийнятний спосіб) чи укладений між юридичною і фізичними особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207);
9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866);
10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року №95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за №703/9302);
11) будь-який інший офіційний документ, в якому зазначене місце проживання дитини чи одного з її батьків, форма якого визначена законодавством і який виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку.
Документи будуть прийматися у кабінеті секретаря щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів!
1. Грошова допомога
В популярних месенджерах та соцмережах кібермародери під виглядом міжнародних організацій, соціальної платформи єДопомога, порталу державних послуг Дія, відомих українських брендів тощо пропонують громадянам, що постраждали від війни, отримати грошову допомогу.
Якщо хтось вам пропонує отримати грошову допомогу через чат-бот, — це шахрайська схема! Якщо для отримання допомоги потрібно сплатити державне мито — це також шахрайська схема, оскільки під час отримання допомоги державне мито не сплачується.
Будьте уважними до деталей під час введення своїх персональних даних, паролів, карткових реквізитів. Завжди звертайте увагу на доменне ім’я та зону сайту.
2. Інтернет-торгівля
Купувати в Інтернеті вигідно, але стережіться шахраїв!
Кібершахраї виманюють у громадян грошові кошти, карткові реквізити та облікові записи онлайн-банкінгу.
Поради користувачам OLX: Що робити?
- Звертайте увагу на адресу (OLX має вигляд olx.ua, а мобільна версія сайту – m.olx.ua). Решта: olxposhta.com, olx.cx, 0lx.in.ua тощо – шахрайські сайти-клони.
- Оговорюйте деталі угод лише в особистому кабінеті OLX!
Не переходьте у месенджери (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp тощо) – там вас OLX вже не захистить.
- Оформлюйте угоди з «OLX Доставка» лише на OLX.UA – в особистому кабінеті.
Користуючись послугами торгових онлайн-майданчиків або дошок оголошень, не йдіть у месенджери, листуйтесь лише в чаті сервісу.
Лише номер картки! — Пам’ятайте, для отримання будь-якого переказу на вашу картку достатньо надати покупцеві (відправнику грошей) лише її номер.
3. Телефонне шахрайство
Три речі, які вам ніколи не запропонує зробити дійсний співробітник банку або мобільного оператора:
-
- Надати трьохзначний код безпеки зі звороту вашої картки, ПІН-код та облікові записи до онлайн-банкінгу.
- Надати банківські SMS-коди та коди, отримані від мобільного оператора.
- Встановити на телефон або ноутбук програму для віддаленого доступу (TeamViewer, AnyDesk, RMS, RDP, Radmin, Ammyy Admin, AeroAdmin).
Пам’ятайте, у разі шахрайської операцій банк блокує рух коштів на картці, і сам клі
єнт телефонує для розблокування, називаючи кодове слово та надаючи персональну інформацію для віддаленої ідентифікації; зворотна ситуація — це шахрайство.
4. Викрадення акаунтів у соціальних мережах та месенджерах
На ваш акаунт була подана скарга. Будь ласка, підтвердить Ваш обліковий запис в Телеграм.
Кібермародери зламують акаунти користувачів у Facebook, Instagram, Telegram, Viber тощо для подальшої розсилки повідомлень з проханням позичити грошей, поширення шкідливого програмного забезпечення та дезінформації.
Двофакторна автентифікація (2ФА) не захистить ваш акаунт на 100%, – втім, від більшості поширених скамів вона допоможе.
Створюйте складні та унікальні паролі. Складні – це з літерами, цифрами та спеціальними символами. Пароль повинен бути унікальним та не містити персональної інформації про Вас.
Перевіряйте електронну пошту та SMS. Коли ви реєструєтеся у соціальній мережі або месенджері, то прив’язуєте до облікового запису свій e-mail та телефон, на які сервіси надсилають автоматичне повідомлення про вхід до облікового запису з нового пристрою.
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Зі списками учнів, що будуть зараховані до 1 класу можна ознайомитись на інформаційних стендах закладу з 1 червня 2023 року
Нацполіція ліквідувала масштабну шахрайську схему: її учасники привласнили гроші з рахунків понад 10 тисяч громадян!
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Рівненський ліцей №23 Рівненської міської ради з 03 квітня 2023 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2023-2024 навчального року.
Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:
- Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
- Наказу Управління освіти Рівненського міськвиконкому від 10.03.2023 р. № 59-осн. «Про зарахування до 1 класу закладів загальної середньої освіти».
Кількість вільних місць 150, що передбачає формування п’яти 1-их класів.
Для зарахування дитини до першого класу необхідно:
- Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна (бланк заяви видається навчальним закладом).
- До заяви додати такі документи:
- копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
- медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
- копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
- діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Дівоча, Вербова (крім буд. 1,2,4), Євгена Плужника, Федора Сумневича, Ньютона,Федьковича, Миколи Зерова, Олександра Храпаченка, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Віталія Магеля, Кулика і Гудачека (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Джохара Дудаєва, Олега Ольжича, Петра Зінченка, Лірницька). Це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
- діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
- діти працівників закладу освіти;
- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене одним із наступних документів:
- паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;
- довідка про реєстрацію місця проживання/ перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207;
- витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
- документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами (за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою і волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різній, але прийнятний спосіб) чи укладений між юридичною і фізичними особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
- довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207);
- акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866);
- акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року №95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за №703/9302);
- будь-який інший офіційний документ, в якому зазначене місце проживання дитини чи одного з її батьків, форма якого визначена законодавством і який виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку.
Адміністрація Рівненського ліцею № 23 повідомляє, що у 2023-2024 н.р. в закладі можливе відкриття класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (при умові набору мінімальної кількості учнів у класі – 28 осіб).
Документи будуть прийматися у кабінеті секретаря щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Адміністрація ліцею
Кіберполіцією України розроблено платформу «MRIYA» – проєкт, який, на даний момент, є найбiльшою спiльнотою, що успiшно протидiє росiйськiй агресiї в мережi «Інтернет»
ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
Рівненський ліцей №23 Рівненської міської ради буде проводити прийом документів до 1-го класу 2023-2024 навчального року згідно термінів, передбачений чинним законодавством України.
Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
- діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Дівоча, Вербова (крім буд. 1,2,4), Євгена Плужника, Федора Сумневича, Ньютона,Федьковича, Миколи Зерова, Олександра Храпаченка, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Віталія Магеля, Кулика і Гудачека (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Джохара Дудаєва, Олега Ольжича, Петра Зінченка, Лірницька) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
- діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
- діти працівників закладу освіти.
Електронні пошти управління Державної служби якості освіти у Рівненській області
rivne@sqe.gov.ua
rivne.sqe@gmail.com
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Станом на 15 червня 2022 зараховано до 1 класу 2022-2023 н.р. – 139 дітей
Кількість поданих заяв – 139 (станом на 15.06.2022 р.)
Вільні вакантні місця – 11
Адміністрація школи
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Станом на 01 червня 2022 зараховано до 1 класу 2022-2023 н.р. – 91 дитину
Кількість поданих заяв – 140 (станом на 08.06.2022 р.)
Вільні вакантні місця – 10
Адміністрація школи
До уваги батьків майбутніх першокласників, які виявили бажання навчатися за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України»!
Повідомляємо, що у зв’язку з недостатньою кількістю дітей для відкриття класу за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» у новому 2022-2023 навчальному році такого класу у школі не буде відкрито.
31.05.2022 р.
ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСІВ!
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради продовжує набір учнів до 10-х класів за профілями:
-українська філологія;
-математика.
Додатково повідомляємо, що залишилось 16 вакантних місць.
Контакти гарячих ліній організацій, які надають психологічну підтримку населенню в умовах війни
Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.
Цілодобова безоплатна правова допомога /FreeLegalAid. – 0 800 213 103.
Консультування з правових питань.
Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей». Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): (096) 039 22 58; (099) 198 57 95; (063) 558 12 82.
Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.
Центр-Ресурс Професіонал. Системний сімейний психотерапевт. 09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96. Вайбер, телеграм: (067)-718-99-66, (063)-721-04-63, (066)-219-09-73.
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ГО «Ла Страда-Україна» працює цілодобово, за номерами 0 800 500 335 (зі стаціонарних) або 116 123 (з мобільних). Дзвінки безкоштовні, анонімні, конфіденційні.
ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради з 01 квітня 2022 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2022-2023 навчального року.
Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:
- Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
- Наказу Управління освіти Рівненського міськвиконкому від 23.02.2022 р. № 69-осн. «Про приймання заяв та документів».
Для зарахування дитини до першого класу необхідно:
- Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна(бланк заяви видається навчальним закладом).
- До заяви додати такі документи:
- копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
- медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
- копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності).
Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
- діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Бородіна, Вербова (крім буд. 1,2,4), Євгена Плужника, Ломоносова, Ньютона,Федьковича, Миколи Зерова, Гончарова, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Ювілейна, Макарова (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Пржевальського, Олега Ольжича, Єсеніна, Блока) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
- діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
- діти працівників закладу освіти.
Адміністрація ЗОШ №23 повідомляє, що у 2022-2023 н.р. в закладі планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «ІнтелектУкраїни».
Документи будуть прийматися у кабінеті секретаря щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Розклад онлайн-занять гуртків!
http://school23.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/Rozklad_online_zaniat_gurtkiv.pdf
До уваги батьків!
Щосереди в школі в кабінеті психолога з 15 до 19 год. працює консультпункт «Порадьтеся з психологом» щодо проблем навчання та виховання дітей.
До уваги батьків майбутніх першокласників!
У зв’язку з відсутністю вільних місць до 1-го класу станом на 15.06.2021 року повідомляємо, що набір до перших класів завершено.
До уваги батьків!
Відповідно до листа управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради No 01-16/740/702 від 16.04.2021 інформуємо наступне.
Діти 6-ти років (перед вступом до школи) та 11-ти років (які закінчили 4-й клас) мають бути оглянуті дитячим хірургом, ортопедом-травматологом та дитячим офтальмологом.
Звертаємо Вашу увагу на необхідність першочергового звернення до лікарів загальної практики-сімейних лікарів, з якими укладені декларації, з метою отримання електронних направлень на профілактичні медичні огляди до дитячих лікарів-спеціалістів.
Шановні батьки майбутніх першокласників!
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією прийом для зарахування в 1-ий клас буде здійснюватися в центральному вестибюлі школи з урахуванням всіх карантинних заходів.
Прийом документів з 1 квітня!
У будні дні з 9:00-12:00 та з 14:00-16:00
При собі мати копію та оригінал свідоцтва про народження дитини, копію довідки профщеплення, медичну довідку 086-10, копію довідки про місце проживання дитини.
ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради з 01 квітня 2021 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.
Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:
- Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
- Наказу Управління освіти Рівненського міськвиконкому від 09.02.2021 р. № 38-осн. «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».
Для зарахування дитини до першого класу необхідно:
- Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна(бланк заяви видається навчальним закладом).
- До заяви додати такі документи:
- копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
- медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
- копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
- довідка про місце проживання (копія паспорта одного з батьків, адресна картка, довідка ОСББ, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документи на право власності житлом або на право користуванням житлом, довідка про проходження служби у військовій частині).
Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:
- діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (І.Нечая, Івана Огієнка, Бородіна, Вербова (крім буд. 1,2,4), Євгена Плужника, Ломоносова, Ньютона,Федьковича, Миколи Зерова, Гончарова, Дунайська, Сошенка, Гурія Бухала (від початку вулиці до вулиці Пржевальського), Ювілейна, Макарова (від вулиці Вербова до вулиці Князя Острозського), Володимира Мономаха, Соборна 275, Максима Рильського, Теодозії Бриж, Пржевальського, Олега Ольжича, Єсеніна, Блока) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
- діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
- діти працівників закладу освіти.
Адміністрація ЗОШ №23 повідомляє, що у 2021-2022 н.р. в закладі планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «ІнтелектУкраїни». Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.
Документи будуть прийматися у кабінеті секретаря щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Шановні учасники освітнього процесу Рівненської ЗОШ№23:
вчителі, батьки, учні!
Пропонуємо до громадського обговорення проєкт Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради.
Положення спрямоване на реалізацію політики закладу освіти щодо забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, що передбачає визначення стратегії, політики, цілей та вимог до якості освіти, створення можливостей для забезпечення і постійного підвищення якості повної загальної середньої освіти та освітньої діяльності.
Зауваження та пропозиції до проєкту Положення просимо надсилати до 24 квітня 2020 року на e-mail: school23rivne@gmail.com
Примітка. Документ розроблений за рекомендаціями, вимогами та критеріями для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі, запропонованими для інституційного аудиту: «Абетка для директора: Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти» (К., 2020).
Проєкт Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Переглянути »
До уваги вчителів початкових класів!
Станьте першими! Будьте кращими!
Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 №1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 № 1486 «Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічних працівників, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році», з 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триватиме реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації.
У 2019 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше однієї тисячі вчителів початкових класів в Україні.
Наказом Міністерства освіти і науки України встановлено розрахунок граничної чисельності вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані у 2019 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 39 осіб, Львівській області – 71 особа, Рівненській області – 42 особи.
Педагоги можуть брати участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.
Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – http://testportal.gov.ua.
Ми віримо, що у наших школах таких вчителів більше. Поспішайте, колеги!
Шановні батьки учнів школи та гості
Звертаємо Вашу увагу щодо зміни пропускного режиму школи. Задля безпеки дітей та нормального проведення навчально-виховного процесу вхід у школу можливий ТІЛЬКИ з дозволу чергового адміністратора та наявності посвідчення особи. Велике прохання зайвий раз не відволікати учасників навчально-виховного процесу.
Щиро дякуємо за розуміння.
З повагою,
Адміністрація Рівненської ЗОШ №23