Про бібліотеку

Книжковий дім – бібліотека
Це затишок думок святих
«Бібліо» – звали книгу греки,
Цю назву ми взяли від них
Тут зібрані думки учених,
І кожна книга – відкриття.
Знання – для всіх людей священне,
Без нього не бува життя.

У 1979 році бібліотека Рівненської загальноосвітньої школи №23 гостинно й доброзичливо відкрила двері для своїх перших читачів. З того часу й дотепер бібліотека школи – важливий елемент і незамінна ланка навчально-виховного процесу, значний інформаційний ресурс, який активно використовують учні, педагогічні працівники, батьки. Крім того, вона – місце діалогу, корисного й приємного дозвілля.

В бібліотеці створена чітка система інформаційного простору, яка забезпечує кожному читачеві оперативний доступ до матеріалів та документів бібліотечного фонду. Обсяг фонду – 41744 примірники з них: галузевої та художньої літератури – 19637 примірників, підручників – 22107 примірників.

Основні завдання бібліотеки:

• підвищення соціальної ролі читання;
  • створення позитивного іміджу бібліотеки, оперативна адаптація до оновлення змісту освіти;
  • утвердження патріотичних цінностей;
  • інформаційно-бібліографічна підтримка навчальної, творчо-пізнавальної, самоосвітньої, дозвіллєвої діяльності учнів;
  • інформаційно-консультативний супровід удосконалення професійних компетентностей педагогічного колективу.

З метою ефективного пошуку та використання інформаційних джерел в бібліотеці сформовано досконалий довідково-бібліографічний апарат, який має в своєму складі систему каталогів і карток, а саме: алфавітний каталог, систематичний каталог, систематичну картотеку статей, тематичні картотеки.

Читання – основа опанування всіх наук і розвитку людського інтелекту. Отож, читайте, здобувайте знання, зростайте інтелектуально й духовно. Приходьте за знаннями в шкільну бібліотеку, яка чекає на вас щоденно!