Історія школи

1 вересня 1979 року – Відкриття школи, Перший дзвоник в історії школи. Першовідкривачем осередку освіти став Горбань Олексій Григорович.
22 червня 1981 року – Перший випускний бал у школі.
25 травня 1989 року – Свято Останнього дзвоника для випускників, які першими переступили поріг рідної школи.
Вересень 1991 року – Педагогічний марафон керівництва школою продовжила Луценко Любов Іванівна.
Червень 1995 року – Початок роботи еколого-краєзнавчої експедиції «Стежками рідного краю».
Вересень 1996 року – Відкриття Малої Академії Мистецтв.
Квітень 1998 року – Присвоєння почесного звання «Зразковий» фольклорному та хоровому колективам школи.
15 лютого 2002 року – Відкриття військово-спортивного комплексу імені воїна-інтернаціоналіста Миколи Веремчука.
17 березня 2002 року – Зустріч учнів школи з відомими українськими боксерами Володимиром та Віталієм Кличками.
11жовтня 2002 року – Перемога команди юнаків у загальноміському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».
Квітень 2003 року – Бібліотека школи – переможець міського та обласного огляду.
25 серпня 2003 року – Перемога МАМ у І загальноміському Рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий освітньо-мистецький заклад».
Травень 2004 року – II місце школи в рейтингу серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Травень 2004 року – Перемога учня 10 класу Стояна Івана у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України державотворення».
Червень 2004 року – І місце пришкільного табору «Барвінок» у міському огляді-конкурсі.
14 жовтня 2004 року – Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Лисюк Л.І. – переможець II загальноміського Рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий вчитель».
22 жовтня 2004 року – Святкування 25-річчя школи.
Грудень 2004 року – Вчитель початкових класів Макарчук О.П. – переможець І етапу конкурсу «Класний керівник – 2005».
Березень 2005 року – Диплом лауреата ІІ обласного конкурсу та виставки-ярмарку педагогічних ідей, інновації перспективного педагогічного досвіду здобула вчитель української мови і літератури Марушкевич Л.В.
Травень 2005 року – Перемога завідувачки шкільної бібліотеки Кривцової Н.М. у І та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар 2005 року».
Вересень 2005 року – Стипендію міського голови отримала вчитель біології Вдовенко Л.Г.
Жовтень 2005 року – І місце у міському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».
Грудень 2005 року – Керівник гуртка «Юний художник» Соколова О.В. здобула перемогу у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».
Березень 2006 року – Вчитель біології Вдовенко Л.Г. – переможець ІІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.
Березень 2006 року – Юні екскурсоводи-краєзнавці школи вибороли ІІ місце у міському конкурсі.
Квітень 2006 року – І місце збірної команди школи у міському конкурсі дружин юних рятувальників.
Травень 2006 року – Директор школи Луценко Л.І. нагороджена нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський».
Травень 2006 року – Перемога у міському конкурсі на кращий профорієнтаційний куточок.
Серпень 2006 року – Пришкільний табір «Сонечко» став переможцем у міському огляді-конкурсі.
Грудень 2006 року – Вчитель Ющук Г.І. – лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року –2007» в номінації «Правознавство».
Лютий 2007 року – Директор школи Луценко Л.І. нагороджена нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський».
Березень 2007 року – Студія декоративно-прикладного мистецтва МАМ (керівник Лисюк Л.І.) отримала звання «зразкова».
Квітень 2007 року – Учениця 9-Г класу Євчук Валентина стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Зелений паросток майбутнього» в номінації «Образотворче мистецтво».
Квітень 2007 року – Команда ДЮР здобула І місце у міському та ІІ місце в обласному конкурсі дружин юних рятувальників.
Травень 2007 року – Екологічний театр «Паросток» (керівник Лукащук Д.М.) виборов ІІ місце в обласному конкурсі «Свіжлий вітер».
Червень 2007 року – Юні спортсмени школи посіли ІІІ загальне місце у Спартакіаді школярів м.Рівного.
Серпень 2007 року – Нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський» нагороджена вчитель англійської мови Федрицька О.О.
Жовтень 2007 року – І місце у міському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».
Грудень 2007 року – Вчитель фізичної культури Астаф’єва О.Л. – переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2008» в номінації «Фізична культура».
Лютий 2008 року – Вчитель фізичної культури Астаф’єва О.Л. – переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2008» в номінації «Фізична культура».
Березень 2008 року – Нагрудним знаком МОК України «Василь Сухомлинський» нагороджені вчитель біології Вдовенко Л.Г. та вчитель географії Медведюк Н.А.
Квітень 2008 року – І місце у міському конкурсі «Заграва».
Вересень 2008 року – Педагогічний марафон керівництва школою продовжила Макарчук Оксана Петрівна.
Жовтень 2008 року – ІІ місце у міському огляді-конкурсі військово–патріотичної пісні та строю «Червона калина».
Грудень 2008 року – Перемога бібліотекаря школи, Кривцової Н.М., Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар 2009 року».
Грудень 2008 року – І місце у Спартакіаді школярів серед загальноосвітніх навчальних закладів.
Січень 2009 року – ІІ місце у Спартакіаді школярів серед загальноосвітніх навчальних закладів.
Квітень 2009 року – Команда ДЮ здобула І місце у міському та І місце в обласному конкурсі Всеукраїнського фестивалю ДЮРП.
Жовтень 2009 року – ІІІ місце у міському огляді-конкурсі «Червона калина».