Арт – година. «Вірю в майбутнє твоє, Україно – Незалежна, Нескорена, Найгарніша, Єдина!»

В рамках місячника шкільних бібліотек 09.10.2023 р. відбулась арт – година «Вірю в майбутнє твоє, Україно – Незалежна, Нескорена, Найгарніша, Єдина!

Наша Україна прекрасна, квітуча країна з мальовничими краєвидами, родючою землею, талановитими та добрими людьми. Насичена прекрасними традиціями та багатющою історією. І це все багатство ми повинні берегти і шанувати.

Учні 3-Г класу (класний керівник Парфенюк С. М.) з великим натхненням намагались втілити у своїх малюнках любов до Батьківщини, свої мрії про щасливе майбутнє без війни. Діти малювали щасливу Україну де є тато й мама, де квітнуть соняхи й маки, країну де діти й дорослі не хвилюються за своє теперішнє життя і майбутнє.

По закінченню арт-години всі художні роботи для демонстрації були розміщені на виставці «Щаслива Україна очима дитини».

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська