Енергозбереження – потреба часу

02.04 відбулася виховна година у 8-Г класі «Енергозбереження – потреба часу», щоб формувати в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, також розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, виховувати екологічну свідомість у дітей; залучувати увагу до проблем використання енергії, економії енергії та енергоресурсів, охорони навколишнього середовища.

Учні пригадали види енергії, простежили шлях енергії від природних копалин до своєї домівки, зазначили, що надмірне використання енергоресурсів несе загрозу стану економіки та довкілля України. Обговорили шляхи енергозбереження та запропонували заходи, спрямовані на економію енергоресурсів.

Діти дійшли висновку, що простіше й дешевше зберігати тепло й електроенергію, ніж потерпати від протягів, вогкості і холоду у власній домівці. Можна зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо бути енергоощадливими.

Класний керівник 8-Г класу Оксана Волкова