Творча зустріч з письменницею Євгенією Гембаровською  «Пластилінове диво»

2 квітня відзначили особливу подію – Міжнародний день дитячої книги.

На творчу зустріч «Пластилінове диво» до бібліотеки ліцею завітала Євгенія Гембаровська – рівненська письменниця, ілюстраторка, майстриня, членкиня Асоціації поетів – ронделістів України та Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, лавреатка та дипломантка багатьох літературних конкурсів та цікава, чудова людина.

Неймовірне «Пластилінове диво» влаштувала майстриня учням 4-В класу (класний керівник Слободюк Л. О.).

Євгенія Гембаровська презентувала дітям свої збірки «Пластилінове диво» та «Пластилінові загадки» із серії «Пластилінове диво» у які вклала свою любов до дітей, поділилась цікавою методикою, тобто як звичайні предмети перетворюються на цифри.

Майстриня навчала дітей «малювати» пластиліном за зразками надзвичайно креативних, позитивних, барвистих авторських ілюстрацій, які прикрасили сторінки її дитячих книг.

Школярі завзято, з натхненням і задоволенням створювали свої композиції, а пані Євгенія декламувала вірші та загадки, які дітвора активно розгадувала.

Загадки

Також письменниця читала оповідання зі своєї книги «Все буде добре», яка стала переможцем у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2022 року» у номінації «Краще видання для юнацтва та молоді».

Оповідання

Чудово, атмосферно, весело зі святковим настроєм провели час, але він швидко збіг! Пані Євгенії побажали натхнення, музи, всього найкращого і обов’язково нових зустрічей з нами! Вона в свою чергу побажала діткам не боятися фантазувати, творити, креативити і навіть писати вірші кому це подобається.

А бібліотека ліцею поповнилась позитивними, чарівними книгами Євгенії Гембаровської. Будемо очікувати на нові зустрічі!

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська