Толерантність починається з тебе

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність не є поступкою, а розумінням різноманітності нашого світу, проявом терпимості та поваги. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах.

Толерантність – це риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не будуть завдавати шкоди іншим, ображати чи принижувати.

Саме про толерантність, милосердя, відповідальність говорили з учнями 6-х, 7-х класів соціальний педагог Каленюк Тетяна Петрівна та практичний психолог Бондарчук Ніна Петрівна. Діти вчилися долати стереотипи і упередження, конструктивно спілкуватися, висловлювати власні думки і не критикувати інших.

Жити серед людей, сприймати інших такими як вони є – це мистецтво бути людиною. Вчимося разом з нашими дітьми бути толерантними.

Психолог Ніна Бондарчук та соціальний педагог Тетяна Каленюк