Творча зустріч з письменницею Вірою Мельниковою. Презентація книг «Край мій рідний – Україна», «Андрійкова робота»

До бібліотеки ліцею №23 12 жовтня 2023 р. на творчу зустріч завітала Рівненська письменниця Віра Олександрівна Мельникова, членкиня Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, викладач , волонтер, громадська активістка і просто надзвичайно цікава та талановита людина.

До уваги дітей 3–Б класу (класний керівник Шумейко І. В.) письменниця представила дитячу розвиваючу книгу віршів «Край мій рідний – Україна», 2022 р., видавництва «Волинські обереги» та книгу для дошкільнят та молодшого шкільного віку «Андрійкова робота», 2023 р., видавництва «Волинські обереги».

Книги ілюстровані яскравими, позитивними малюнками самої письменниці, що роблять їх ще більше привабливими та пізнавальними.

Книжечки є особливими тому що зі слів Віри Олександрівни, вона надає дітям можливість «споглядати поезію» – це своєрідний педагогічний прийом. Так, як письменниця педагог з великим досвідом її книги дозволяють дітям сприймати зміст вірша і малюнка в однаковому співвідношенні. А прогресивна методика покрокового засвоєння дітьми знань про довколишній світ передбачає використання саме такого педагогічного прийому.

Вірші і малюнки дуже вміло поєднані, тобто малюнок відображає зміст вірша, що захоплює своєю майстерністю.

Діти з цікавістю слухали письменницю, активно та невимушено спілкувались, задавали різноманітні запитання про першу написану книгу письменниці, про її життя та творчий розвиток.

Чудові, яскраві малюнки, які діти із задоволенням роздивлялись заряджали неабияким позитивом.

А розвиваючі, добрі твори про рідний край, мальовничу природу, родичів, друзів усім підняли настрій, та викликали бажання одразу почати читати.

Чекаємо на нові зустрічі з неймовірно талановитою письменницею Вірою Мельниковою.

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська