Акція «Потурбуйся і будуть жити»

У дитинстві людина має пройти школу виховання добрих почуттів. Людська доброта, милосердя, уміння радіти і переживати за інших створюють основу людського щастя.

У жовтні у світі відзначають День захисту тварин з метою акцентувати увагу на проблемі братів наших менших. Це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх улюбленців, які для багатьох стали дійсно незамінними членами сім’ї. Вони не вміють говорити, але роблять наш світ добрим та милосердним.

Сьогодні в Україні тварини потребують особливого захисту, адже теж потерпають від бойових дій. Саме тому в нашому ліцеї з 02 по 13 жовтня 2023 року з ініціативи учнівського самоврядування на підтримку міської акції «Потурбуйсь і будуть жити» було проведено аналогічний захід щодо збору кормів для притулку безхатніх тварин. Учні 1-11 класів активно долучилися до його проведення: зібрано 85 кг різноманітних круп, 50 кг сухого та 8 кг вологого корму. Всього 143 кг харчів було зібрано та передано до екологічної секції Рівненського ПДМу.

Заступник директора з виховної роботи Лариса Шевчук та педагог-організатор Ірина Цехмейструк