Cвято для мам у 5-А класі

Травень – це місяць, багатий на різні свята й визначні дати. Але найважливішим для кожного з нас є День матері, свято, яке стосується найрідніших, найкращих, найближчих для нас людей – наших мам та бабусь.

Діти виготовили для своїх мам листівки-привітання, вивчили вірші, підготували інсценізацію історії про материнську любов. Це стало приємним сюрпризом для матусь.

Не оминули увагою ми й подій війни, проблеми самотньої старості, корисливості та байдужості дітей у ставленні до власних матерів. Та головне звучання свята – подяка мамам за безсонні ночі, підтримку та допомогу у складні моменти. Учні 5-А класу бажають не тільки своїм ненькам, а й усім мамам України, любові та вдячності від дітей, сили й терпіння у вихованні гідних синів і дочок, простого людського щастя й мирного неба над головою.

Класний керівник 5-А класу Алла Деркач