Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з учнями 5-Б класу було проведено Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

Діти, переглянули відеоролики розміщені на youtube-каналі «Безпечна країна», обговорили питання безпеки дорожнього руху, серед учнів, які мають велосипеди, ролики та скейти. Також, учні переглянули інформаційний дайджест, який підготували вчителі з Основ здоров’я Лариса Іванівна Шевчук та Людмила Валентинівна Іванютенко.

П’ятикласники із задоволенням поділилися своїми знаннями Правил дорожнього руху, а також, дізналися багато нової та корисної інформації про безпечну дорогу до дому!

Класний керівник 5-Б класу Світлана Галянт