День пам’яті та примирення

Щороку 8 травня відзначається День пам’яті та примирення з метою вшанування всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Це – день пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни, а також – нагадування, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення в нашому ліцеї були організовані такі заходи:
– оформлено інформаційний дайджест «Пам’ятаємо. Перемагаємо» у вестибюлі закладу членами учнівського самоврядування;
– проведено конкурс малюнків на асфальті «Квіти перемоги» серед команд учнів 6-х класів.

Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Наша боротьба триває щоденно і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє!

Педагог-організатор Ірина Цехмейструк