Акцiя вiд рятувальникiв у 23 школi

28 вересня у Рівненській ЗОШ №23, в рамках проведення акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з метою застереження виникнення надзвичайних подій і ситуацій та збереження життя дітей, було проведено практичне заняття з безпеки життєдіяльності за участі представників ДСНС м.Рівного. Насамперед рятувальники розповіли про правила безпеки життєдіяльності та основні причини виникнення пожеж.

Далі було продемонстровано пожежно-рятувальну техніку, яка є на озброєнні у підрозділах ДСНС.

Школярі 5-8 класів мали можливість ознайомитися з бойовим спорядженням та технічним обладнанням рятувальників, газової служби, аварійної служби Рівнеенерго, швидкої допомоги, патрульної поліції. Потішила учнів і можливість приміряти на себе захисні костюми та апарати для захисту органів дихання.

Працівники медичної служби навчали учнів правилам надання першої допомоги та продемонстрували на спеціальному навчальному манекені проведення реанімаційних заходів.

Представники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, детально розповіли правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, продемонстрували макети боєприпасів. Найбільш захоплюючим моментом був показ групою кінологів затримання правопорушника. Наостанок, для закріплення матеріалу, рятувальники вручили школярам тематичні листівки та пам’ятки.

Загалом, захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, діти із задоволенням слухали розповіді рятувальників, і на завершення пообіцяли, що обов’язково дотримуватимуться правил безпечної поведінки, а у разі необхідності зможуть застосувати на практиці отримані знання.

Заступник директора з виховної роботи
Шевчук Л.І.