Посвята у п’ятикласники

Швидко лине час. Зовсім недавно вони переступили поріг школи першачками, а сьогодні – учні 5-х класів.

Радісно, але водночас тривожно нашим п’ятикласникам. Нові учителі, класні керівники. Нове життя – цікаве, різноманітне. Скрізь потрібно встигнути, безліч уроків, а також різні обов’язки. Одним словом, діти подорослішали.

Щоб цей етап життя назавжди запам’ятався, у школі був проведений захід «Посвята у п’ятикласники», де кожен колектив підготував презентацію. Також учні продемонстрували свої таланти, брали участь у вікторині. А кульмінацією заходу була клятва. Ну а далі – веселі танці. Радісні, енергійні п’ятикласники пообіцяли, що вони будуть прикладати усі зусилля, щоб стати гідною зміною старшокласників.

Класний керівник 5-Д класу
Мартинчук Н.В.