Барви осені

Барви осені різнокольорові… Жодна інша пора року не радує око таким багатством кольорів та відтінків. Усіма осінніми барвами засяяли столи у центральному вестибюлі нашої школи, бо до нас прийшло традиційне свято-конкурс осінніх композиції «Барви осені».

Це традиційний захід для учнів 4-6 класів нашої школи, який цьогоріч було проведено 27 вересня. Учні презентували свої композиції, виготовлені з природних матеріалів, овочів, фруктів. Школярі разом з батьками та класними керівниками дуже творчо підійшли до виготовлення композицій на тему «Осінь у нашому місті».

Роботу уважно оцінило журі, до складу якого ввійшли справжні професіонали: вчителі трудового навчання і представники учнівського самоврядування. Нелегке було у них завдання, адже кожен клас виявив чимало фантазії, таланту і хисту. І все ж було названо переможців: класні колективи 5-Д (класний керівник Мартинчук Н.В.) – I місце, 6-Б (класний керівник Деркач А. М.) – II місце та 5-Б (класний керівник Кучеренко О.В.) – III місце.

Серед розмаїття барвистих квітів особливу увагу привернули композиції: «Будинок лісовичка» Іванова К. учениця 5-Д кл., «Млин», «Вітрильник», «Хатка на узліссі» учні 5-Б кл., «Солодка пара», «Котики» учні 4-А кл., «Карета» Тимощук П.  4-А кл., – і їх було нагороджено грамотами.

Заступник міського голови Сергій Васильчук який щороку відвідує конкурс «Барви осені», нагородив переможців. Найактивнішим – вручив квитки на відвідування боулінгу, за друге місце у конкурсі – величезний та смачний торт, як нагороду за третє місце діти отримали спортивні м’ячі.

Захід приніс дітям задоволення і радість. Вітаємо переможців та дякуємо за чудову виставку теплих, творчих та цікавих робіт!

Заступник директора з виховної роботи
Шевчук Л.І.