Тиждень Європейських мов

З 21 вересня по 30 вересня у нашій школі відзначався Тиждень Європейських мов. В рамках цього тижня були проведені різні позакласні заходи.

Новосад Наталя Федорівна та Мацевич Ірина Петрівна провели мовну гру «I like to learn English» на паралелі молодших класів. До них долучилася Парфенюк Анастасія Миколаївна, яка продемонструвала дітям мультфільм на англійській мові.

На паралелі 5-х класів було проведено інтерактивну гру «We learn English» під керівництвом Волкової Оксани Миколаївни. Для 7-х класів організували виставку та презентацію книжок на іноземній мові. Серед учнів 10-11 класів було проведено конкурс плакатів.

Діти продемонстрували свої вміння та навички, які здобули протягом вивчення іноземної мови.

Голова ШМО вчителів іноземної мови
Несенчук І.Ю.