Благодійна ярмарка

Горішки, галаретку і холодний торт, шарлотка чи пироги, кекси і торти, печиво і цукерки, узвар можна придбати на благодійному ярмарку в Рівненській ЗОШ №23. Віддають смаколики за 1-15 грн. Тривав ярмарок до 13 год.

Благодійний ярмарок вже став традиційним в нашій школі. Учні та батьки ретельно готуються до нього: випікають різні смаколики, проявляють свої організаторські здібності в оформлені столу.

Серед покупців – учні школи, батьки, вчителі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Зібрані кошти будуть передані діткам, які цього потребують. Ми розуміємо, що це – лише невеличка частина того, що можна було б зробити для хворих, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною, що це стане поштовхом для інших небайдужих людей.

Педагог-організатор
Панчук О.В.