Ярмарок-продаж солодощів

Наближаються новорічні свята, і тому так хочеться кожному з нас відчути себе по-справжньому щасливим, захищеним. Особливої уваги у ці передсвяткові дні потребують діти певних соціальних груп.

Саме тому напередодні довгоочікуваного Дня святого Миколая у стінах Рівненської ЗОШ №23 12 грудня 2017 року відбувся традиційний ярмарок-продаж солодощів, виготовлених власними руками учнів та батьків, з метою збору коштів для дітей пільгових категорій.

2017-12-12_11

Учнівський та батьківський колективи 5-А класу не залишилися осторонь цієї благодійної акції. На вибір маленьких та дорослих покупців – школярів та учителів – було представлено великий асортимент домашньої випічки: торти «Райська насолода» та «Дивовижа» у виконанні Рудюк Анастасії та Козак Аліни у тандемі разом із мамами, подарункове печиво «Ведмедик» та «Ласунка» – Остапенко Аліни, домашні смаколики «Пригощайся» Піха Андрія, міні-кекси «Гостинчик», виготовлені мамою, бабусею та Шаблієм Дмитром. Потішили покупців Павлюк Анастасія, Назарук Назар, Прокопчук Максим та інші учні класу, які також представили свої солодкі шедеври.

Завдяки спільним зусиллям учнів та батьків маленькими продавчинями було зібрано 727 гривень. Сподіваємось, що наша невеличка допомога зігріє теплом не одне дитяче серце.

Дякую усім майстрам-кондитерам за солодкі шедеври! Хай відчуття новорічного дива ніколи не полишає вас!

Класний керівник 5-А класу
Юзюк В.В.