«Тіні Чорнобиля»

26 квітня в Рівненському ліцеї №23 проходив День цивільного захисту, мета якого навчати дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. До 38 річниці Чорнобильської трагедії учні 9-Г класу провели урок-візію «Тіні Чорнобиля». Дев’ятикласники осмислювали Чорнобильську трагедію та її наслідки для українського суспільства й навколишнього середовища шляхом моделювання візій можливого майбутнього Чорнобильської зони відчуження. Вони використовували чотири об’єктиви: енергетичний, екологічний, науковий та туристичний.

Здобувачі освіти пригадали дії при сигналі «Увага всім». Ліцеїсти ознайомилися з пам’ятками щодо дій у надзвичайних ситуація. Результатом роботи стало виведення формули безпечної життєдіяльності: уникати, запобігати, діяти.

Класний керівник 9-Г класу Лариса Марушкевич