Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду!

Природа! З дитячих років ми звикли до її чарівної краси. Любимо бувати в лісі, полі. Дивимося на квіти, дерева. Радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою. Людина – частина природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Та на жаль, не завжди ми шануємо чарівну вроду природи.

Природа нам – як рідний дім,
Вона усім – як мати,
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба знати.
Не рви, не знищи, не зруйнуй –
Це заповідь для тебе,
Красу планети не зіпсуй –
Вона одна під небом.

Все живе, що нас оточує, хоче і повинно жити. Якщо загине природа, загине і людство. Проблеми екології набувають все більш пріоритетного значення. Саме це і стало предметом обговорення серед учнів 6-А класу. Діти взяли участь у грі «Хрестики – нулики» під гаслом «Збережи природу!». Учасникам були запропоновані запитання про рослинний і тваринний світ України, причини й наслідки екологічний проблем, природоохоронну діяльність людини. Діти дійшли висновку, що природа потребує нашого захисту, бережливого ставлення. Завдання сучасних людей – не владарювати нею, а співпрацювати, бути не царем природи, а її невіддільною часткою.

Класний керівник 6-А класу Алла Деркач