Твоє здоров’я в твоїх руках

10.04 відбулася виховна година у 8-Г класі «Твоє здоров’я в твоїх руках» до тижня здорового способу життя. Учні поглибили поняття про те, що для людини головне – це здоров’я, розширили поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Діти розширили свої знання про особисту гігієну, виникнення різних хвороб.

Також, восьмикласники ознайомилися із визначенням понять «здоров’я», «здоровий спосіб життя». Визначили фактори, що сприяють здоров’ю і фактори, що шкодять здоров’ю, пригадали корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, більше дізналися про небезпеку шкідливих звичок. А також, обговорили чому важливо берегти своє здоров’я та вести здоровий спосіб життя, слідкувати за собою, виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

Класний керівник 8-Г класу Оксана Волкова