Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Акція «Подаруй бібліотеці книжкові скарби»

Книги – кораблі думок, що мандрують хвилями часу
                                          і обережно несуть свій дорогоцінний вантаж
                                          від покоління до покоління.
                                                                                                           Бекон Ф.

Подарувати книгу бібліотеці – значить дати їй шанс на друге життя та можливість багатьом людям отримати нові знання, емоції, задоволення. Підтримуючи добру традицію, з року в рік, з метою популяризації книг та читання серед дітей та підлітків, бібліотекарями ліцею була організована акція «Подаруй бібліотеці книжкові скарби» присвячена Всеукраїнському тижню дитячого читання.

Учнями ліцею, вчителями, бібліотекарями, небайдужими людьми були подаровані чудові книги. Для дорослої аудиторії – літературні новинки українських сучасних письменників таких, як Андрій Кокотюха, Світлана Талан, Анна Шила, Люко Дашвар, Євген Зінич. Книги Рівненських авторів: Максима Кривцова, Олени Медведєвої, Віри Мельникової, Тамари Баймай, Марійки Колеснік, Анастасії Мандзюк.

Для дітей та підлітків різноманітні цікавинки: пригодницька література, фентезі, оповідки про дружбу, родину, однолітків, рідну країну. На читачів чекатимуть такі книги: трилогія Ольги Войтенко «У світлі світляків», «Кава з кардамоном» Йоанни Ягелло, «Усі пригоди Стефи і Чакалки» Івана Андрусяка, «Аліса Андерсен. Принцеса на лаві запасних» Турюн Ліан, «Пенні Пеппер. Метушня на ярмарку» Ульріке Райленс, «Емі і Таємний Клуб Супердівчат» Агнешки Мєлех, «Нікому ані слова, або Як розлюбити абрикоси» Дмитра Журавля та інші.

Поповнилась бібліотечна скарбничка і літературою зарубіжних класиків таких, як Вальтер Скотт та Оскар Вайлд.

Приєднуйтесь до акції! Умови акції прості – подаруйте бібліотеці книги українських та зарубіжних авторів українською мовою. Будемо раді новим надходженням!

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська