Бібліотечний квіз «Так чи Ні?» до 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка

Залишим у спадок живим поколінням
Свої ідеали й свої устремління,
Могутню Вкраїну, в якій наша сила
І геній Шевченка, як нації крила.
Любов до народів всієї планети –
Велику і щиру, як серце поета!

У березні 2024 році Україна відзначає 210 років від дня народження великого українського поета та геніального митця – Тараса Григоровича Шевченка. Ми пишаємося, що наша сильна, квітуча, прекрасна нація благословенна такими могутніми, талановитими постатями, як Тарас Шевченко. Це наше цінне надбання, наша спадщина і вона шанується, як дорослими, так і дітьми.

Вшанувати пам’ять про видатного поета, культурного діяча до читальної зали завітали учні групи подовженого дня (вчитель Надія Самусь-Уздовська).

Діти ознайомились із життєвим та творчим шляхом Кобзаря у незвичному форматі, а саме за допомогою бібліотечного квізу «Так чи Ні?»

На різноманітні запитання: правдиві чи неправдиві, іноді провокативні, іноді «прикольні» діти піднімали табличку зі словом «Так чи Ні?»

Під час квізу діти мали змогу прокоментувати свої відповіді, а бібліотекарка поступово доповнювала кожну відповідь різними цікавими фактами із життя Кобзаря. Цікавинки грі додавала слайд презентація з демонстрацією картин талановитого художника.

Насамкінець учні намалювали ілюстрації до творів Тараса Шевченка та заспівали пісню «Садок вишневий коло хати».

До уваги школярів бібліотекарка запропонувала книжково-ілюстративну виставку «Поклонися, земле, пам’яті Тараса» з творами Тараса Шевченка.

Інформативно, цікаво, активно та пізнавально провели час!

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська