Квіз з української мови «Без мови немає народу»

21 лютого – Міжнародний день української мови

Молюся нашій присвятій Покрові –

Благослови і пера, і шаблі!

Бо лиш народи явлені,  у Слові,

Достойно жити можуть на землі.

Л. Костенко

Тільки той народ, який любить, шанує, підносить і плекає свою рідну мову може жити достойно, гармонійно і культурно та передати всі безцінні скарби нашої співучої, неповторної української мови, мови перемоги майбутнім поколінням, нашим дітям.

Тому і в читальному залі з радістю зустріли наших молодших школярів групи подовженого дня (вчитель Самусь-Уздовська Н. Б.), щоб відзначити День рідної мови.

«Читайлики» та «Всезнайки» із захопленням змагались у пізнавальній, інтерактивній та розвиваючій вікторині «Без мови не має народу». Цікаві завдання квізу та різноманітні конкурси чергувались з активними руханками.

На додачу діти дізнались різні підтверджені факти про українську мову, а саме: коли вона виникла і звідки бере початок, про те, що посідає 2-е місце за мелодійністю, 3-е за красою лексики та інші цікавинки.

Перемогли обидві команди, адже завжди перемагає дружба та єдність. Учні отримали невеличкі подарунки – закладки в книгу у вигляді пам’ятки читачеві.

Всі діти молодці!

Мова росте разом із душею народу

І. Франко

А ще мова росте з нашими дітьми. Українська мова – це наше духовне надбання.

Без усякої іншої науки, ще можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна.

І. Срезневський

Завідувачка бібліотеки Тетяна Вігілянська