Толерантність – запорука людяності

З метою формування у дітей загальнолюдських, моральних цінностей, правильного уявлення щодо толерантної поведінки та виховання почуття поваги одне до одного у 7-Б класі було проведено виховну годину на тему «Толерантність – запорука kюдяності».  Діти були активними учасниками обговорень, переконуючи одне одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.«Окрім того, ліцеїсти отримали чудову нагоду — створити свій світ — «Світ толерантності» і «Світ інтолерантності». Звертаючи увагу на риси свого характеру і свої бажання, учасники створили колаж свого світу, країни. Порівнявши два протилежні світи, всі дійшли висновку, що людина, яка живе у світі добра, взаєморозуміння, терпимості з людьми, почувається особистістю, яка може розкрити всі свої найкращі риси, бути корисною своєму народу, оточенню. Людина, яка живе в толерантному світі, по-справжньому щаслива і дарує це щастя, любов людям довкола.

Класний керівник 7-Б класу Тетяна Лагодюк