Українські герої: від минувшини до сьогодення

Друже мій, не стій окремо,
В наше коло поспішай.
В танці миру ми прийдемо
По планеті з краю в край!

Видатні особистості зазвичай народжуються в ті часи, коли суспільство їх найбільше потребує. І вони, як Ной, допомагають народу впоратись зі складнощами, дарують бажану надію та намагаються розв’язати нагальні проблеми. Таких людей називають «поцілованими Богом». Завдяки своїй геніальності вони впливають на розвиток цивілізації, стають плацдармом для створення чогось нового та вагомого.

Сьогодні, на виховній годині учні 6-Б класу пригадували українських героїв: від минувшини до сьогодення. Діти переглянули презентацію та активно розповідали про непересічних українців, про яких вони знають. Також, не оминули своєю увагою героїв сьогодення, героїв – які мужньо боронять нашу державу, які рятують життя ціною власного.

Підсумовуючи, діти наголосили, що ми завжди повинні пам’ятати про тих видатних людей, що творили та творять нашу історію сьогодні!

Класний керівник 6-Б класу Світлана Галянт