Карпати кличуть!

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,—
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є — дорога, явори,
усе моє, все зветься — Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Ліна Костенко

На календарі літо – час відпочинку, розваг, відкриттів. Учні 8-А та 8-Г класів розпочали літні канікули з незабутньої подорожі в Карпати. Три дні, проведені серед неймовірної краси, стали джерелом радості, спілкування, пізнання унікальності й неповторності мальовничого куточка України – Карпат.

Юні мандрівники здійснили джип-тур на гору Ягідна, а найсміливіші навіть випробували себе в екстремальній розвазі зіп-лайн. Назавжди в пам’яті залишиться прогулянка до водоспаду Гук та на полонину Перці, дегустація сирів. Діти мали неймовірну можливість відвідати майстер-клас із приготування баношу та скуштувати страву, у приготуванні якої брали участь. Скелі Довбуша вразили мандрівників величчю, цікавими й таємничими були розповіді про ватажка опришків Олексу Довбуша. Водоспад Прибій зустрів юних першовідкривачів бурхливими потоками. Кожен придбав на сувенірному ринку в Яремче подарунки на згадку собі та близьким.

Три дні минули неймовірно швидко, а попереду ще багато відкриттів.

Класний керівник 8-Г класу Лариса Марушкевич