Цікаво + корисно!

Саме цікавими й корисними для учнів 5-А класу були екскурсії до музею-аптеки та пожежної частини.

У музеї-аптеці діти дізналися про історію створення перших аптек на Рівненщині, побачили давнє обладнання, почули про різні матеріали та способи створення ліків. Вони отримали можливість виготовити вітаміни, працювали з терезами, перемішували суміш у ступках. Також хлопці й дівчата виготовили дозовані пакетики вітаміну на 5 діб, підписавши їх відповідно до сучасних вимог фармацевтичної галузі.

Можливо, це знайомство з аптечною справою для когось із дітей стане поштовхом при виборі майбутньої професії?

У житті нас оточує багато небезпек. І коли біда трапляється, то завжди можна розраховувати на ефективну допомогу від працівників Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

Діти дізналися про сучасні засоби порятунку людей, що потрапили в екстремальні обставини. Також школярам презентували неймовірні можливості робота, який приходить на допомогу тоді, коли рятувальник не може впоратися з небезпекою. Учні отримали відповіді на свої запитання, приміряли захисний одяг, спробували працювати зі спеціальним обладнанням та посиділи в рятувальних машинах.

Переконана, що саме такі зустрічі дають найкращий позитивний ефект: діти дізнаються нову для них інформацію, цікаво й з користю проводять час, по-новому сприймають світ та людей, що оточують нас.

Класний керівник 5-А класу Алла Деркач