Дивосвіт поліської ляльки

Чи знаєте ви, чому лялька – одна з найулюбленіших іграшок дітей?
З давніх-давен майже в кожній українській хаті були власні традиції та звичаї у виготовленні ляльок. Лялька – це іграшка, з якою грають «в життя».

2 березня мої ліцеїсти 7-Д класу познайомилися з майстринею-лялькаркою Вікторією Кисиленко, відвідавши виставку “Дивосвіт поліської ляльки” в МБК. Найбільша її любов – це лялька.

Вікторія Никифорівна родом з Луганщини. Та, коли вона у 1981 році побувала на Рівненщині і їй до рук потрапив тріпаний льон, то вона одразу була заворожена його теплом, енергетикою, запахом та податливістю.

На полотнах Вікторії Кисиленко – знайомі картини поліського побуту, діти-ляльки, картини за мотивами “Лісової пісні”, за творами Т. Г. Шевченка. Поповнилася колекція роботою «Повертайся живим».

Жінка створила сотні ляльок, котрі зберігаються в багатьох музейних та приватних колекціях. У шанованої майстрині чимало відзнак, але найвища нагорода для Вікторії Никифорівни – визнання її творчості людьми, які впізнають у виробах іграшки свого дитинства.

Класний керівник 7-Д класу Ірина Мельник