Щоб вміти себе захистити, треба знати свої права

Учні 9-Б класу долучились до відзначення Дня прав людини та поспілкувалися на тему «Щоб вміти себе захистити, треба знати свої права».

Людина, яка знає свої права і поважає права інших людей, впевнено йде по життю. Давнє римське прислів’я говорить: “Там де право, там і захист”. Тому є сенс знати закони, знати свої права. Знати, щоб захищатися. Щоб відчувати себе впевненіше, а значить, вільніше. Щоб знати свої права, але й не забувати про права інших. Щоб бути спокійними за своє майбутнє.

А особливо це стосується дітей. На онлайн годині спілкування ми з’ясували чому для захисту прав дитини було прийнято окремий законодавчий акт – Конвенцію про права дитини? Які основні міжнародні документи закріплюють права дитини. Якими є ці права? Знаючи свої права з дитинства, молоде покоління зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави!

Класний керівник 9-Б класу Ольга Ткачук