Попереджений – значить озброєний!

З 28 листопада по 2 грудня в Рівненському ліцеї №23 проходить тиждень профілактики шкідливих звичок, мета якого – утвердження позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, виховання протидії звичкам, що мають негативний уплив не лише на здоров’я, а й на соціалізацію особистості.

Учні 8-Г класу стали учасниками відеоконференції «Причини та наслідки вживання алкоголю». Під час зустрічі підлітки дізналися про руйнівну дію «викрадача розуму» на організм людини, зокрема загрозу виникнення психічної та фізичної залежності, яка становить небезпеку для здоров’я людини та тих, хто поруч. Восьмикласники мали нагоду осмислити міфи та реальність, пов’язані з проблемою вживання алкоголю. На конкретних прикладах школярі дізналися, яку небезпеку має алкоголь саме на організм підлітків.

Свідоме ставлення до власного здоров’я – важлива складова превентивного виховання, завдяки якому формується чітке уявлення про причини та наслідки негативного впливу шкідливих звичок на життя людини, а отже, відбувається протидія їх появі.

Класний керівник 8-Г класу Лариса Марушкевич