Модель організації навчального процесу у 2022-2023 навчальному році
у Рівненському ліцеї №23 Рівненської міської ради
5-11 класи
(формат навчання – змішаний)

Розклад уроків

Переглянути    5-9 клас

Переглянути    10-11 клас

Модель організації навчального процесу у 2022-2023 навчальному році
у Рівненському ліцеї №23 Рівненської міської ради

Розклад дзвінків з 14.03.2022

Розклад

5 клас   6 клас   7 клас   8 клас   9 клас   10 клас   11 клас

Протокол № 7 засідання педагогічної ради про організацію навчання з використанням дистанційних технологій

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, рішення педагогічної ради від 24.01.2022 року (протокол №7) та у зв’язку з посиленням в м.Рівному карантинних обмежень:

1. З 25.01.2022 року організація освітнього процесу для учнів 5-11 класів здійснюватиметься шляхом використання інструментів та технологій дистанційного навчання.

2. Усі педагоги зобов’язані дотримуватися наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» від 25 вересня 2020 року № 2205, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за №1111/35394, зокрема: використовуючи під час заняття технічні засоби навчання, вчитель повинен виконувати вимоги щодо безперервної роботи дітей різного віку з технічними засобами під час уроку:

• для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин;
• для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;
• для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
• для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин.

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті. Загальна тривалість уроку – 45 хвилин.

Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо. Решту часу навчального заняття – 25 хвилин – вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

3. Під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової активності та гімнастики для очей.

4. Звертаємо увагу, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів, тому вчитель самостійно визначає, під час яких уроків відбуватиметься онлайн-зустріч з учнями, але повинен заздалегідь попередити дітей, коли саме відбуватиметься онлайн-заняття.

5. Педагогічні працівники повинні здійснювати індивідуальний підхід до учнів, які не мають можливості скористатися технічними засобами навчання.

6. Для забезпечення дистанційного навчання педагог може використовувати хмарне навчальне середовище закладу G Suite For Education, а також використовувати інші веб-ресурси на свій вибір. При цьому обов’язково повинен надавати учням рекомендації щодо використання ресурсів, послідовності виконання завдань, особливостей контролю тощо.

7. Класні керівники 5-11 класи зобов’язані повідомити учнів про особливості роботи в навчальному середовищі G Suite For Education.

8. Під час дистанційного навчання здійснюється формувальне, поточне, підсумкове (тематичне) оцінювання.

9. Розклад дзвінків залишається без змін:

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 10:00-10:45
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 13:00-13:45

10. Навчання учнів 5-11 класів відбувається у дві зміни.

Переглянути    Розклад для 5-11 класів

Шановні батьки та учні!

Просимо Вас щотижня брати участь в опитуванні. Нам надзвичайно важливо знати Вашу думку, щоб розуміти, над чим треба працювати у подальшому.

Анкета для учнів: https://forms.gle/uvBuTnvYicUT1UUB7

Анкета для батьків: https://forms.gle/xFr2dYgDktyGvFATA

Шановна шкільна родино!
Бажаємо усім здоров’я та терпіння, сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться успішно та якісно організувати освітній процес.
Дякуємо за розуміння!