Знання – це сила!

Не секрет, що діти полюбляють подорожі, де завжди можна дізнатися й побачити щось нове, незвичайне, те, що запам’ятається надовго. В останній день минулого навчального року діти 7-А здійснили подорож до Львова: блукали вулицями старого міста, побачили неперевершений краєвид з даху будинку, дізналися цікаві факти про середньовічне місто та його мешканців. Та справжньою родзинкою подорожі стали відвідини Музею науки. Чого там тільки немає! Роботи, акустичні камери, експерименти з водою, світлом, «потоплення» москви, спуск у Маріанську западину, водіння трамваю, гонки болідом. Дуже цікаво описані наукові явища, подана доступна та однозначно корисна інформація. Рекомендуємо відвідати!

А в перший навчальний день вересня семикласники відвідали кінологічний центр. Тут діти дізналися про те, чого саме навчають собак, як проходить їхній вишкіл, які породи є найкращими «учнями» та як ці розумні тварини допомагають людям. Учні навіть «спробували» на собі собачі зуби, ставши на хвилину злочинцями, які не зможуть втекти від Кори.

Збирати знання по краплині – це те, що зробить наших дітей мудрішими, навчить розуміти себе й любити світ, що їх оточує, а можливо, підштовхне до нових винаходів чи правильного вибору професії.

Класний керівник 7-А класу Алла ДЕРКАЧ