На крилах спогадів про шкільне життя

Сьогодні в Рівненському ліцеї №23 пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення навчального року. Учні 9-Г класу зібралися в родинному колі під час виховної години «На крилах шкільного життя». Символом зустрічі стали журавлі як уособлення отчого дому, плинності життя, зв’язку із землею батьків. Насамперед ушанували хвилиною мовчання всіх загиблих та висловили вдячність ЗСУ за можливість жити й навчатися. Ми пригадали шкільні роки від першого класу й до сьогодні. Діти щиро дякували своїм першим учителям та тим, які працювали з ними в 5-9 класах. Випускники складали та представляли візитку «Я дев’ятикласник», писали листи вдячності вчителям, мріяли про майбутнє. Від класного керівника вони отримали дипломи, а також мотиваційні вислови-настанови, на основі яких було складено колаж «Мій шлях до успіху». Дорогі мої дев’ятикласники, кожен із вас назавжди залишиться в моєму серці! Шановні батьки, ви мої помічники й порадники. Дякую вам за розуміння та співпрацю!

Класний керівник 9-Г класу Лариса МАРУШКЕВИЧ