Будь помітним на дорозі!

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Будь помітним на дорозі!» було проведено у 5-Д класі 21 травня. Аби ця важлива тема запам’яталася дітям надовго, в класі було проведено гру «Дозволено, заборонено», вікторину «Дорога додому», на якій звучали питання про рух на вулицях та перехрестях нашого міста, також діти відгадували загадки про дорогу.

Учні наводили позитивні приклади щодо використання дітьми та молоддю світлоповертальних елементів – жилетів, ременів, браслетів, підвісок, брелків, стрічок тощо на одязі або на засобах пересування – велосипедах, роликах, ковзанах, мопедах, персональному електротранспорті, дитячих колясках та ін. Діти усвідомили цінність отих маленьких простих предметів та ще раз нагадали собі, що безпечна поведінка – запорука збереження їх здоров’я та життя!

Класний керівник 5-Д класу
Мельник І.Є.