Добра традиція

Багато хто може сказати: «На вулиці XXI століття, століття космічних швидкостей і комп’ютерних технологій, століття насичене різного роду інформацією та подіями. Для чого, здавалося б, книги з паперу, якщо можна просто подивитися фільм або навіть всю національну бібліотеку записати».

Все ж таки пригадайте, як приємно пахне нове видання! Які яскраві і красиві в книгах ілюстрації! Усім подобається, як з тихим шелестом перегортаються сторінки.

Доброю традицією в нашій школі стало проведення благодійної акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці». Учні 6-Д класу із задоволенням долучилися до акції та подарували книгу Василя Симоненка.

Шестикласники впевнені, що книги назавжди залишаться великим надбанням людської культури.

Класний керівник 6-Д класу
Костюк О.Л.