Всеукраїнський день довкілля

Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності. Щоб пробудити приспану пильність людства, спонукати його до негайних дій започаткований День довкілля.

День довкілля дозволяє нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і замислитися над власним вкладом у це. А зробити кожен може багато, і достатньо для цього лише маленьких кроків: свідоме споживання води, сортування сміття, економія електроенергії, відмова від поліетиленових пакетів й пластикових пляшок тощо.

23 школа не спить, бо цей рік у нас неабиякий екологічний. Адже і учні, і вчителі пам’ятають та всіляко сприяють оздоровленню природи. Можете самі переконатися!

Педагог-організатор
Прокопчук Т.Г.