Зірки першої величини

Поглянувши на нічне небо, ми бачимо мільйони зірок. Одні світять постійним яскравим світлом, інші – мерехтливим, а деякі важко побачити неозброєним оком. В астрономії є поняття «зірки першої величини», і мені здається доречним використати цей термін, характеризуючи досягнення наших дівчат, учениць 11-А та 10-Б класів.

Должнікова Діана, Борисюк Світлана та Миколайчук Софія стали другими у захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук на обласному етапі. Представниці нашої школи у своїх секціях (Діана – «Англійська мова», Світлана – «Етнологія», Софія – «Зарубіжна література») отримали високі бали за проведене дослідження, захистили постер до роботи та не пасли задніх у науковій конференції. До слова, у зв’язку з пандемією всі етапи проходили онлайн.

У нашій школі півтори тисячі учнів-зірочок. Побажаємо ж, щоб якомога більше їх стало зірками першої величини у межах нашого міста й держави. А дівчатам зичимо подальших успіхів, реалізації усіх починань, одинадцятикласницям – 200 балів на ЗНО та вступу в омріяні навчальні заклади.

Учитель зарубіжної літератури
Деркач А.М.