Свято знань

Піднесено і урочисто пролунав святковий Перший дзвоник у Рівненській ЗОШ №23. Ідея вільної і єдиної України відчувалася скрізь: у строгих настановах директора, у палкій промові народного депутата В.В.Попика, у барвах вишиванок школярів, в очах педагогів та батьків.

Особливо урочистим цей день став для 148 учнів-першокласників, які прийшли на свій перший урок. Гарний настрій, щирі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на подвір’ї школи. У піднесеному настрої усі учасники лінійки вирушили на перший урок, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

Кожен учасник навчально-виховного процесу нашого закладу усвідомив та гордо стверджує: «Народ мій є, народ мій завжди, ніхто не перекреслить мій народ!».

Педагог-організатор
Самусь-Уздовська Н.Б.