Книга у нашому житті

«Хто багато читає, той багато знає», – стверджує народна мудрість. А звідки до нас прийшла книга? Саме таке запитання зацікавило учнів 7-х класів, які вирішили дізнатися про це детальніше. Тому і запросили працівників музею на своєрідний урок про книгу. «Шлях книги із глибин віків» – таку розповідь почули семикласники. Вони побачили глиняні та воскові таблички, берестяні книги, сторінку Тори, написану на пергаменті. Також учні почули цікаву інформацію про найдавніші книги Рівненщини – Пересопницьке Євангеліє (до речі, його вага – 9,6 кг) та Острозьку Біблію (з першого тиражу у 1000 екземплярів до сьогодні збереглося лише 300).

2017-12-06_01

Нам, жителям Рівненщини, є чим пишатись, адже саме на Пересопницькому Євангелії складають присягу на вірність Україні наші Президенти. Хочеться вірити, що зустрічі з книгами для учнів школи на цьому не завершаться, бо саме в книзі збережена справжня мудрість, якої так бракує сьогодні.

Класні керівники 7-х класів
Рівненської ЗОШ №23