«Як розповідає музика?»

18 жовтня 2016 року в 5-А класі пройшов відкритий урок на тему «Як розповідає музика?» для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів музичного мистецтва РОІППО, який давала вчитель музики Мельник І.Є.

Урок пройшов цікаво, змістовно. Вчитель впроваджувала різноманітні форми практичної діяльності учнів, під час яких відбувалося їхнє самовираження у співі, інструментальному музикуванні, малюванні, театралізації. Діти спробували себе в ролі художників, режисерів, композиторів та виконавців.

У формі гри п’ятикласники ознайомились з поняттям «динаміка» музичного твору та основними позначеннями голосного та тихого звучання, прослідковували зміну динаміки музичного твору на прикладі прелюдії польського композитора Ф.Шопена.

Уроком залишились задоволені і учні, і гості.

Голова ШМО вчителів словесно–естетичного циклу
Фефелова Н.І.