Казки на новий лад

Казки – найпопулярніші в народі твори. Їх люблять усі: від маленьких дітей, котрі з великою цікавістю слухають казки, до старенький дідусів і бабусь, які залюбки читають їх своїм онукам.

Як же зробити так, щоб інтерес до українських народних казок не вгасав у школі? Адже учням більше до вподоби сучасні герої комп’ютерних ігор і зарубіжних мультфільмів.

Я разом з учнями і батьками знайшли сценарій до українських народних казок на новий лад. Діти, прочитавши кілька варіантів, зупинились на українській народній казці у віршованій формі «Ріпка». Самостійно придумали і зробили костюми, декорації, багато працювали, щоб театралізована вистава сподобалась усім.

І дебют відбувся! Маленькі артисти, їх батьки, глядачі (учні з інших класів) задоволені.

До зустріч з новою казкою!

Класний керівник 3-В класу
Нетрусова М.А.