День сонячної дружби

Ось і настала довгоочікувана мить. Навчальний рік позаду, попереду лише безтурботне літо. Проте незмінним елементом дитячого відпочинку є табір «Сонечко», який щороку діє при Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 23. Відліковою датою стало 07 червня 2021 року, ця дата розпочала табірний щоденник подій, з яким кожен бажаючий може ознайомитися на сайті школи.

«Дружба єднає щирі серця» – саме під таким девізом пройшов День дружби в нашому таборі. Діти співали пісні про дружбу, малювали свого улюбленого друга, приймали участь у вікторинах, добирали вислови про дружбу, згадували казки про дружні стосунки, про товариськість, виготовляли подарунки друзям.

Також цього дня відбулась вся організаційна робота, дітлахи вперше заряджались енергією на ранковій гімнастиці, смачно снідали та обідали. В цей день було проведено ознайомлення з правилами перебування на території пришкільного табору.

Потік позитивних емоцій, вражень отримала малеча від цього дня. Як весело влітку нашим дітям, а особливо тоді, коли вони в колі друзів.