Чи безпечний Інтернет?

Перед виходом на осінні канікули, учні 6-Д класу обговорювали серйозну тему. До нас завітала Тетяна Петрівна – соціальний педагог. Вона звернула увагу дітей на те, що в наш час можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету.

2020-10-16_01

Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло спілкування. Але спілкування в Інтернеті приховує небезпеку, яка проявляється в тому, що учень не бачить свого віртуального знайомого, а тому не може бути впевнений у тому, що ця людина безпечна для нього.

Шестикласники усвідомили, що потрібно пам’ятати про те, що спілкування в Інтернеті поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку. Тому, щоб уберегти себе від неприємностей потрібно постійно пам’ятати нескладні правила безпечної поведінки під час бесіди з незнайомцями або новими друзями, з якими можна познайомитися саме в Інтернеті, а не в реальному житті.

Учні ознайомилися з правилами, а також з небезпечними ситуаціями, в які вже потрапляли юні користувачі, які спілкувалися в Інтернеті. Обізнаний – значить захищений!

Класний керівник 6-Д класу
Костюк О.Л.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.