Жінка в армії: історія та сучасність

У переддень Дня захисника Вітчизни десятикласниці школи роздумували над запитаннями: чи потрібно дякувати жінкам за мирне небо над головою, за захист кордонів нашої держави, чи є серед жінок герої нашого часу, чи потрібно в цей день шанувати лише чоловіків?

Упродовж годин патріотизму на тему: «Жінка в армії: історія та сучасність» , проведених у 10 класах вчителем Марчук О.Я., вони дізналися про історію появи жінки у війську, про те, які народи і держави не допускали її до військової справи, про те, які сучасні держави першими дозволили жінці нести військову службу на рівні з чоловіками, а які навіть зобов’язують її до цього (так наприклад, у Північній Кореї жінка має обов’язково 7 років відслужити у державних збройних силах), які умови несення служби жінками-воїнами у порівнянні з чоловіками, дізналися про посади, які можуть обіймати представниці чарівної статті в армії, про те, як змінилася кількість жінок в Українських Збройних Силах і про те, скільки жінок захищали нас під час проведення АТО, ООС і дійшли висновку,що жінка – не лише мама, дружина, донька, подруга , берегиня родини, а й вправний воїн, захисник, борець. Але, на думку учениць, служба для неї має бути не обов’язком, а покликом душі, поривом серця і жодних обмежень щодо несення служби жінками у порівнянні з чоловіками бути не має, бо ми так само сильні тілом і духом і вміємо долати будь-які перешкоди, бути опорою війська і держави.

Отож, ми закликаємо вітати 14 жовтня не лише чоловіків-захисників, а й чарівних жінок – захисниць!!! І спільне чоловіче-жіноче військо переможе будь-якого ворога!!!

Із святом Вас, щира подяка і низький уклін!!!

Вчитель Захисту України
Марчук О.Я.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.