Творчість, натхненна книгами

Кожен, хто завітає в читальний зал бібліотеки Рівненської ЗОШ №23, матиме чудову нагоду опинитися в дивосвіті казки. І не тільки тому, що може взяти книги та на крилах уяви полинути в чарівний світ. Казкову атмосферу тут створено завдяки особливим виробам вихованців куртка «Українська м’яка іграшка» та тих, які виготовлено на уроках трудового навчання учнями 6-7-х класів. А вчить дітей творити красу, утілену в іграшці, народна майстриня Ірина Зайцева, яка працює в нашій школі вчителем трудового навчання.

І дорослі, і малі зачаровані представленими виробами: м’які іграшки – це герої народних і літературних казок та пісень. Захоплення викликають персонажі казок «Дідова та бабина дочка», «Червона Шапочка», «Снігова королева». Тут і Дід Мороз та Снігуронька, і Святий Миколай. Представлено як статичні, так і динамічні іграшки. Зокрема динамічні сприятимуть підвищенню ефективності проведення бібліотечних уроків для найменших вихованців нашої школи.

Особливо хочу наголосити не тільки на високому рівні виконання виробів: кожен із них має свій характер, адже юні майстри вклали в них частинку душі та цим одухотворили їх. Вражають композиції учениці 10-В класу Гордійчук Анастасії, яка створила чудові іграшкові композиції як ілюстрації до народних пісень: «Несе Галя воду», «Ой не ходи, Грицю…», «Ой, під вишнею…».

Хочу висловити подяку Ірині Зайцевій за формування мистецької ерудиції та художньо-естетичної вихованості юних майстрів. Сьогодні, у час інформаційної доби, залучення до творення рукотворної краси – це крок до основ духовності та естетичної культури особистості.

Учитель української мови та літератури
Марушкевич Л.В.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.