Науковий пікнік

Важливість екологічної освіти і виховання всього населення, зокрема учнівської молоді, визначається потребами розвинутого суспільства, в якому збереження природного середовища, сприятливого для здоров’я і життя людини, вважається однією з найбільш актуальних проблем.

2019-10-03_10

У погіршенні екологічної ситуації найчастіше звинувачують різноманітні підприємства, які викидають у повітря шкідливі речовини. Але не тільки вони є винуватцями екологічних проблем. Кожен з нас вносить свою краплю в цю справу: викидаючи сміття, вирубуючи дерева на новорічні свята, забруднюючи водойми хімікатами.

Людство не розуміє, що природа довго не зможе терпіти такі знущання. Саме тому задля вирішення екологічних питань для учнів 7 класів був проведений науковий пікнік «План дітей щодо збереження навколишнього середовища». Завданням для кожного класного колективу було створити і захистити свій проект. Учні 7-А класу були доповідачами з проблеми опалого листя («Що робити з опалим листям? Чому його не можна спалювати?»). 7-Б клас підготував цікаву інформацію на тему «План дій щодо збереження рослин і дерев». 7-В – захищав свою позицію в питанні «Чому і як потрібно скорочувати кількість сміття». 7-Г – «План дій щодо збереження рослин і дерев».

У ході заходу школярі зрозуміли, що їм не байдужий стан довкілля в рідному місті, в Україні та за її межами, а також усі ті ризики, загрози та небезпеки, які несе з собою погіршення екологічної ситуації.

Аби цього не допустити, учні дали клятви-обіцянки: насаджувати дерева, не викидати пластикове сміття в лісі, не нищити зелених насаджень, дбати про екологію рідного міста.

А на завершення діти із задоволенням посмакували запеченим маршмелоу, не забувши при цьому погасити вогнище після себе.

Класний керівник 7-В класу
Максимцева Н.Г.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.