26 квітня – чорна дата для кожного українця. Немає людини, яку б не зачепила трагедія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції. Вибух поділив життя сотень і тисяч людей на до і після. Для багатьох саме в той день розпочався зворотній відлік часу…
Погодьтеся, усвідомити це страшно, але ще страшніше – допустити повторення аналогічної ситуації в майбутньому.
Минають роки, але загроза вибуху для людини не зникає, адже небезпека чатує на кожного з нас повсюди. Тому питанню цінності людського життя, його безпеки та збереження була присвячена година класного керівника в 6-А класі. Розпочалася вона з рольової гри «Несподівана знахідка» (Рудюк Анастасія, Павленко Андрій, Стецюк Роман), метою якої було продемонструвати учням важливість розсудливого підходу до питання про вибухонебезпечні предмети і речовини, адже сьогодення свідчить про зворотнє. Суспільству вкрай важко вдається вберегти молоде покоління від спокуси дослідити вміст вибухівки:
Як їх зносили з поля
Набрякли від крові рядна.
Троє їх, пастушків…
Розбирали гранату.
І ніяка в житті Аріадна вже
Не виведе з горя отих матерів…
Затим за допомогою Остапенко Аліни шестикласники склали й записали в зошит пам’ятку «Як поводитися при виявленні небезпечних предметів». Аби закріпити набуті знання, школярі пройшли тест, який підготували для них учениці Горощук Анна та Закалюжна Катерина.
Хочеться вірити, що завдяки отриманим знанням у реальному житті діти уникнуть помилок, яких припустилися їхні однолітки у вірші Ліни Костенко, адже у світі немає нічого ціннішого за людське життя. Будьмо обізнані і захищені!
Класний керівник 6-А класу
Юзюк В.В.
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.